‘Võistlustulemused’ Rubriigi arhiiv

Edu-do cup tulemused.

Postitus: 2nd veebruar 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

F kata III koht Margit M U14 kata 7. koht Aleks    

Eesti meistrivõistlused 2020 tulemused.

Postitus: 13th jaanuar 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

Kata nägemispuuetega sportlastele: Eesti meister: Karmen F -61kg II koht Margit F kata III koht Margit M U14 -40kg 5. koht Taavi M U14 kata III koht Aleks M U 18 -68kg 5. koht Markus      

Šokolaaditurniir 2019 tulemused

Postitus: 8th detsember 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

Kata B grupp I Kirke Kristiina II Silver S III Kaia 4. Armin 5. Caroliina 6. Marten 7. Anna Kata A grupp I Aleks II Ronja Bianca III Reinhold 4. Reinhard 5. Karmen 6. Ott 7. Silver J Kumite U18 I Reinhard II Karmen Kumite noored tüdrukud I Anna II Kaia III Kirke 4. Caroliina […]

Falco cup tulemused.

Postitus: 4th november 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

F ABS 4. koht Margit F Kata I koht Margit M U12 +42kg 4. koht Aleks M U12 kata II koht Aleks M U14 -40kg 5. koht Taavi M U18 -68kg III koht Markus      

Tallinn Open tulemused.

Postitus: 5th oktoober 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

M U12 +42kg 5. koht Aleks M U12 kata III koht Aleks M U14 -40kg 7. koht Taavi F kata I koht Margit Täname sekretariaadis abis olnud Riho ja Anitat.  

Corpore cup tulemused.

Postitus: 1st oktoober 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

F U10 ABS III koht Anna F U10 kata I koht Anna F U12 -40kg 5. koht Kirke Kristiina F U12 kata III koht Kirke Kristiina F U12 kata 4. koht Kaia M U10 -30 kg 5. koht Eke Linnart M U12 +42 kg 4. koht Aleks M U12 kata I koht Aleks M U14 […]

Corpore karikaturniir tulemused

Postitus: 20th mai 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

  Kata U10 I Anna II Kirke Kristiina III Raiden 4.Caroliina 5. – 6. Mari – Liis 5- – 6. Patric 7. Eke Linnart 8. Silver S 9. Marten 10. Armin Kata U17 I Aleks II Ronja – Bianca III Liisi 4. Karmen 5. Markus 6. Morris 7. Silver J F U10 I Anna II […]

Eesti Meistrivõistlused tulemused.

Postitus: 23rd veebruar 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

  Mu12 kata II koht Aleks Mu 12 -35kg kumite III koht Taavi      

Treeninigvõistluse tulemused.

Postitus: 13th veebruar 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

Tüdrukud 1. Caroliina 2. Kirke Kristiina 3. Kaia 4. Mari-Liis Poisid 1. Eke Linnart 2. Patric 3. Armin 4. Raiden 5. Robin

Edu – Do tulemused.

Postitus: 4th veebruar 2019 Margit rubriik Võistlustulemused

Täname tublisid võistlejaid: Aleks, Maksim, Vitali, Silver. Treener oli Ene ja kohtunik oli Margit. Sekretariaadis esindasid Corporet Riho ja Anita.