‘Võistlustulemused’ Rubriigi arhiiv

Šokolaaditurniir tulemused

Postitus: 15th detsember 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

Lasteaiagrupp: pesulõksukumite: I koht Yaroslava (Daigo) II koht Ranek (Corpore) III koht Mart (Daigo) 4. koht Omar (Corpore) 5. koht Arina (Daigo) 6. koht Katriin (Corpore) Algajad: kumite: I koht Oliver II koht Hugo Lapsed kata: I koht Silver II koht Anna Lapsed kumite I koht Silver II koht Anna Võistlejad kata I koht Aleks […]

Kumite üllatusvõistlus tulemused

Postitus: 16th november 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

 Noored: I koht Anna II koht Kaia III koht Eke 4. koht Silver 5. Armin Kadetid: I koht Silver J II koht Karl-Karmen

Falco cup tulemused.

Postitus: 16th november 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

 M U14 kata II koht Aleks F ABS kumite III koht Margit M U14 +55 kg 5. koht Aleks F kata 7. koht Margit F kata 9. koht Karl-Karmen

Budo cup tulemused

Postitus: 26th oktoober 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

M U14 kata I koht Aleks F kata III koht Margit F kata 5. koht Karl-Karmen F ABS 4. koht Margit    

Tallinn open tulemused.

Postitus: 10th oktoober 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

F +61 II koht Margit F kata I koht Margit F kata II koht Karmen M U14 kata III koht Aleks M U14 +55 kg 5. koht Aleks  

Corpore cup tulemused

Postitus: 27th september 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

F ABS 4. koht Margit F KATA I koht Margit Karate liiga 2019/2020 kata & kumite I koht Margit F U10 ABS I koht Anna F U10 kata I koht Anna M U10 -30 kg II koht Silver M U10 -30 kg III koht Eke Linnart M U10 kata III koht Silver M U14 +55 […]

Tallinn Bulldog tulemused.

Postitus: 9th märts 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

F +68 II koht Margit F kata 5. koht Margit Võistlesid, aga punktikohtadelt jäid välja: Taavi U14 kumite ja Aleks U 14 kata M U 18-68 7. koht Markus      

Kata üllatusvõistlus.

Postitus: 19th veebruar 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

Kata kollased vööd: I koht Kirke Kristiina II koht Kaia III koht Silver S 4. koht Eke 5. koht Armin Kata ABS: I koht Karl-Karmen II koht Silver J III koht Richard Kata võistlejad: I koht Margit II koht Aleks                    

Tallinn Cup tulemused.

Postitus: 15th veebruar 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

F kata: I koht Margit II koht Karmen Tüdrukud ABS kata: III koht Karmen Kumite tüdrukud Shobu ABS: I koht Margit      

Kumite üllatusvõistlus.

Postitus: 6th veebruar 2020 Margit rubriik Võistlustulemused

Tüdrukud: I koht: Kaia II koht: Kirke Kristiina III koht: Anna Poisid:  I koht: Armin II koht: Silver S III koht: Eke Linnart 4. koht: Marten U14: I koht: Taavi II koht: Ronja Bianca III koht: Aleks 4. koht: Richard 5. koht: Ott 16+ I koht: Markus II koht: Margit III koht: Karl-Karmen     […]