Mida meie juures õpid? Shotokan karate

Kus me asume? Pärnu Bussipargi territooriumil, Mere 7.

Mis aegadel toimuvad trennid? Teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti algajad kell 17-18.30. Vanuses 5-7 teisipäev ja neljapäev kell 17-18. Täiskasvanud peamiselt pühapäev kell 16-17.

Kas võistelda saab? Ja kindlasti, aga see ei ole kohustus.

Kuidas vöö värvi saab muuta? Selleks tuleb läbida edukalt vööeksam. Eksamil osalemiseks ei ole kohustuslik käia võistlemas, aga kasuks tuleb kohal käia võimalikult paljudes trennides.

Mis veel toimub? Erinevad laagrid, võistlused ja promoüritused.

Kui vanad on kõige nooremad keda treenime? Alustavad 5 aastased

Mida tähendab parakarate? Treenida ja võistelda saavad parasportlased. Näiteks pimedad, liikumispuudega ja vaimupuudega sportlased. Kahjuks hetkel meie juurde ei pääse ratastooliga.

Kas tiheda graafikuga täiskasvanud on oodatud? Kindlasti, oleme väga paindlikud ja arvestame nii võimalike treeningpauside kui erineva füüsilise võimekusega.

Kas toimuvad ainult karate trennid? Alates kümnendast eluaastast saab treenida lisaks jõusaalis, täiskasvanutele saab soovi korral teha eraldi jõusaali kava ja toitumiskava lisaks karatele.

Milliseid reegleid peab kindlasti järgima? Trennid on paljajalu. Kohal tuleks olla vähemalt 15 minutit enne trenni algust. Trennikaaslaseid ei tohi kiusata ja lüüa. Paneme trenni ajaks telefoni hääletule režiimile.

Kui suur on kuutasu? Septembrist 2022 alates on osavõtumaks 40€, kui trennis käib ühest perest mitu inimest siis on vastavalt soodsam tasu.

Kas tuleb teavitada kui jään haigeks või muul põhjusel puudun? Ja, treenereid saab teavitada saates meili või sms-i.

Trennidesse registreerumiseks: https://forms.gle/j1DYEvp1SEEcx85y6

Helista 5635 9399 (treener Margit),

5340 2002 (treener Ene),

saada kiri Instagramis või Facebooki lehel.

Meid leiad: https://www.youtube.com/watch?v=r979YfzEKS8

Facebook: https://www.facebook.com/corporekarate

Instagram: https://www.instagram.com/corpore_karate/

Meie reeglid: http://corporekarate.eu/sisekord/